100% oddłużenia

  • Posiadasz długi, których nie jesteś w stanie na bieżąco regulować i ciąży nad Tobą widmo egzekucji  komorniczej?
  • A może już jesteś w trakcie egzekucji ?

Upadłość konsumencka to Twoja szansa na wyjście z długów i nowy start. 

JAK WYGLĄDA PROCES?

1. ANALIZA
  • W pierwszej kolejności, zapoznajemy się uważnie z Twoją sytuacją i wnikliwie analizujemy całą dokumentację. Po przeprowadzeniu analizy przedstawiamy Ci dokładną informację na temat późniejszych kroków prawnych oraz wspieramy na każdym etapie postępowania.

2. ZŁOŻENIE WNIOSKU
  • Wniosek o upadłość musi zawierać szereg szczegółowych informacji m. in. o źródle problemów finansowych oraz dane dotyczące majątku. Jeżeli wniosek będzie niekompletny lub nie będzie zawierał stosownych informacji zostanie odrzucony! Zgłaszając się do nas minimalizujesz to ryzyko. W celu zapewnienia najwyższej skuteczności wniosek przygotowują nasi prawnicy, co gwarantuje, że wniosek będzie spełniał wszystkie ustawowe wymogi formalne.
3. ROZPRAWA  - OGŁOSZENIE. STANU UPADŁOŚCI
  • Po złożeniu wniosku sąd wyznacza termin rozprawy na której zostaje ogłoszona upadłość co rozpoczyna procedurę oddłużeniową.

4. PROCEDURA ODDŁUŻENIOWA
  •  Na całą procedurę składa się wiele etapów. Jest ona procesem sformalizowanym, czasochłonnym i wymaga bieżącej współpracy z sądem upadłościowym a także z wyznaczonym przez niego syndykiem. Dlatego też zespół naszych prawników służy wszelką pomocą prawną  w procesie upadłościowym na każdym jego etapie.


    Nasza skuteczność w oddłużaniu wynosi do tej pory 100%!

    Skontaktuj się z nami 505 803 003 – pomożemy!

Szybki kontakt

Aktualności

Uwielbiamy pomagać- referencje!
26.07.2018r.
Pan Marian z powodu sytuacji życiowej i choroby popadł w ogromne długi. Mimo, ze jego upadłość została ogłoszona już kilka miesięcy temu, wciąż pamiętamy napięcie jakie towarzyszyło nam w dniu rozprawy. czytaj więcej
Upadłość - ważna informacja!
Upadłość - ważna informacja!
17.04.2018r.
Czy wiesz, że... źle sformułowany wniosek o upadłość może bardziej zaszkodzić niż pomóc?
 
czytaj więcej
Czy po upadłości będę mógł zaciągnąć kredyt?
Czy po upadłości będę mógł zaciągnąć kredyt?
10.04.2018r.
Czy po ogłoszeniu upadłości konsumenckiej będę mógł wziąć kredyt? Jak wygląda "życie kredytobiorcy" po całkowitym oddłużeniu?  czytaj więcej
zobacz archiwum