100% oddłużenia

  • Posiadasz długi, których nie jesteś w stanie na bieżąco regulować i ciąży nad Tobą widmo egzekucji komorniczej?
  • A może już jesteś w trakcie egzekucji ?

Upadłość konsumencka to Twoja szansa na wyjście z długów i nowy start. 

Do tej pory możemy pochwalić się 100% skutecznością jeżeli chodzi o ogłoszone upadłości naszych klientów. Jest to niesłychanie istotnie ze względu na to, iż wiele osób korzystając z niewłaściwych doradców, których usługi złudnie wydają się tańsze, zamyka sobie drogę do oddłużenia.

Należy pamiętać, że w momencie gdy sąd odrzuci wniosek zamyka to Państwu drogę do ogłoszenia upadłości konsumenckiej na co najmniej 10 lat. 

Ważne jest by wniosek był napisany w sposób rzetelny a przesłanki do ogłoszenia upadłości były właściwe i poparte wiarygodnymi dowodami.

Źle sformułowany wniosek może bardziej zaszkodzić niż pomóc. 
JAK WYGLĄDA PROCES?

1. ANALIZA
  • W pierwszej kolejności, zapoznajemy się uważnie z Twoją sytuacją i wnikliwie analizujemy całą dokumentację. Po przeprowadzeniu analizy przedstawiamy Ci dokładną informację na temat późniejszych kroków prawnych oraz wspieramy na każdym etapie postępowania.

2. ZŁOŻENIE WNIOSKU
  • Wniosek o upadłość musi zawierać szereg szczegółowych informacji m. in. o źródle problemów finansowych oraz dane dotyczące majątku. Jeżeli wniosek będzie niekompletny lub nie będzie zawierał stosownych informacji zostanie odrzucony! Zgłaszając się do nas minimalizujesz to ryzyko. W celu zapewnienia najwyższej skuteczności wniosek przygotowują nasi prawnicy, co gwarantuje, że wniosek będzie spełniał wszystkie ustawowe wymogi formalne.
3. ROZPRAWA  - OGŁOSZENIE. STANU UPADŁOŚCI
  • Po złożeniu wniosku sąd wyznacza termin rozprawy na której zostaje ogłoszona upadłość co rozpoczyna procedurę oddłużeniową.

4. PROCEDURA ODDŁUŻENIOWA
  •  Na całą procedurę składa się wiele etapów. Jest ona procesem sformalizowanym, czasochłonnym i wymaga bieżącej współpracy z sądem upadłościowym a także z wyznaczonym przez niego syndykiem. Dlatego też zespół naszych prawników służy wszelką pomocą prawną  w procesie upadłościowym na każdym jego etapie.


    Nasza skuteczność w oddłużaniu wynosi do tej pory 100%!

    Skontaktuj się z nami 505 803 003 – pomożemy!

Szybki kontakt