Aktualności

Kolejna upadłość naszego klienta!
13.02.2018r.

W ubiegły piątek została ogłoszona upadłość kolejnego z naszych klientów. Tym samym nasza dotychczasowa skuteczność w ogłaszaniu upadłości wynosi dotychczas 100%. 

Upadłość konsumencka to obecnie jedyna możliwość trwałego oddłużenia z której skorzystały już tysiące osób. Jeżeli jesteś zainteresowany skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 508 803 003 lub NAPISZ

Szybki kontakt

W czym możemy Ci pomóc?

Najczęstszymi przyczynami stresu na świecie są pieniądze. Poczucie materialnego bezpieczeństwa to jedna z podstawowych potrzeb człowieka. 

Istniejemy po to, byś nie musiał się martwić o swoje finanse.

Działając wiele lat na rynku finansowym zauważyliśmy, że usługi prawne i finansowe są ze sobą nierozerwalnie związane. Łącząc je opracowaliśmy najwyższej jakości rozwiązania, które pozwolą Ci na spokojny sen. Przychodząc do nas zawsze zastaniesz miłą i profesjonalną obsługę. Cenimy naszych klientów i wiemy, że nierzadko zgłaszają się do nas z trudnymi sprawami, które wymagają spokojnej rozmowy w miłej atmosferze.
 
Twoja satysfakcja to dla nas kluczowa wartość.

Stawiamy na szczere, partnerskie i długoterminowe relacje. Naszą misją jest dostarczenie Tobie najlepszych rozwiązań, tak by finanse nie były Twoim zmartwieniem. W czym możemy Ci pomóc?


 
czytaj więcej