Aktualności

Poczytaj o nas!
Poczytaj o nas!
01.12.2017r.
W tym tygodniu możecie przeczytać  o nas w "Dzisiaj w Gliwicach". Mówimy jak działamy, opowiadamy o projekcie Pieniądze z Twojej szafy oraz 3 produktach, które pozwolą Ci obniżyć swoje zobowiązania lub całkowicie się ich pozbyć.  


Zachęcamy do przeczytania w wersji papierowej lub poniżej:


"Kancelarie Kredytowe to innowacyjne połączenie usług prawnych i finansowych. Oferują pomoc między innymi w zakresie kredytów gotówkowych, odzyskiwaniu środków z kredytów we frankach, upadłości konsumenckiej i gospodarczej.

Usługi Kancelarii Kredytowych kierowane są do każdego, komu nie są obojętne własne finanse. – wyjaśnia prezes firmy Piotr Bijański. Realnie pomagamy ludziom, dzięki temu w ich kieszeniach zostaje więcej pieniędzy. Przykładowo, każdy z nas ma w domu dokumenty takie jak umowy pożyczek, umowy kredytów frankowych, dokumenty ubezpieczeniowe, lokaty i inne. Jeden z naszych unikatowych projektów Pieniądze z Twojej szafy pokazuje, jak możemy odzyskać z nich znaczne sumy pieniędzy, z czego często nie zdajemy sobie sprawy.

Ponad 15,3 mln Polaków ma kredyty, a średnie zadłużenie wynosi ponad 38 tys.zł.

Jak tłumaczy prezes, spora część z nich nie radzi sobie z terminowym regulowaniem swoich długów. Kancelarie Kredytowe każdą sprawę traktują indywidualnie i spośród całego rynku prawnego i finansowego znajdują najkorzystniejsze dla klienta rozwiązanie. Zależy nam, aby nasi klienci byli obsługiwani kompleksowo, stąd połączenie usług prawnych i finansowych w jednym miejscu. - dodaje.

Warto zauważyć, że firma zarabia pieniądze dopiero wtedy, gdy sprawa klienta zakończy się powodzeniem, to rzadko spotykana praktyka na rynku usług prawnych.

Oznacza to, że klientom zależy na sukcesie i powodzeniu sprawy tak samo, jak nam.
Współpracujemy z prawnikami specjalizującymi się w poszczególnych dziedzinach. Dzięki temu niezależnie od tego, z jakim problemem przychodzi klient, trafia do odpowiedniego eksperta w danym zakresie. - podkreśla Piotr Bijański. Dotychczas możemy pochwalić się 100% zadowoleniem klientów. Wiąże się z to z wysoką skutecznością oraz wspomnianym wcześniej modelem wynagradzania success fee, czyli za wynik sprawy. - dodaje.

W jakich przypadkach najczęściej potrzebujemy pomocy? -W firmie najczęściej stosujemy 3 najprostsze i najskuteczniejsze produkty, które pozwalają obniżyć klientom swoje zobowiązanie lub całkowicie się oddłużyć. Pierwszą z nich jest upadłość - to cały czas nowość dla konsumentów i z każdym miesiącem korzysta z niej coraz więcej osób. Umożliwia to 100% oddłużenie osoby prywatnej bądź firmy. Drugim sposobem jest konsolidacja, czyli połączenie kilku kredytów w jeden. W praktyce, jednemu z naszych klientów zamieniliśmy raty w wysokości 3015 zł miesięcznie na 1400 zł. To oczywiście dość jaskrawy przykład, ale dobrze obrazuje, co da się zrobić. Większość osób płaci zdecydowanie więcej, niż powinna. Trzecią propozycją jest pożyczka lub oddłużenie pod hipotekę. To rozwiązanie tańsze, a także możliwe dla osób ze złą historią kredytową. Codziennie obsługujemy mnóstwo osób w tym zakresie i często robimy rzeczy, które wydają się z pozoru niemożliwe. - podsumowuje. Więcej informacji znajdą Państwo pod numerem telefonu 505 803 003 lub w siedzibie firmy na ul. Wieczorka 21. Dla naszych klientów oferujemy bezpłatny parking.

Warto to zrobić do 6 grudnia, ponieważ do tego czasu możliwe jest bezpłatne doradztwo."
Szybki kontakt

W czym możemy Ci pomóc?

Najczęstszymi przyczynami stresu na świecie są pieniądze. Poczucie materialnego bezpieczeństwa to jedna z podstawowych potrzeb człowieka. 

Istniejemy po to, byś nie musiał się martwić o swoje finanse.

Działając wiele lat na rynku finansowym zauważyliśmy, że usługi prawne i finansowe są ze sobą nierozerwalnie związane. Łącząc je opracowaliśmy najwyższej jakości rozwiązania, które pozwolą Ci na spokojny sen. Przychodząc do nas zawsze zastaniesz miłą i profesjonalną obsługę. Cenimy naszych klientów i wiemy, że nierzadko zgłaszają się do nas z trudnymi sprawami, które wymagają spokojnej rozmowy w miłej atmosferze.
 
Twoja satysfakcja to dla nas kluczowa wartość.

Stawiamy na szczere, partnerskie i długoterminowe relacje. Naszą misją jest dostarczenie Tobie najlepszych rozwiązań, tak by finanse nie były Twoim zmartwieniem. W czym możemy Ci pomóc?


 
czytaj więcej