Aktualności

Stopy procentowe bez zmian!
Stopy procentowe bez zmian!
11.01.2018r.
Po raz kolejny dobra wiadomość dla kredytobiorców. Rada Polityki Pieniężnej ponownie postanowiła pozostawić stopy procentowe bez zmian.

Stopa referencyjna w Polsce nadal wynosić więc będzie 1,5 proc., lombardowa 2,5 proc., depozytowa 0,5 proc., a redyskontowa weksli 1,75 proc. Obecnie obowiązujące stopy procentowe zostały ustalone w 2015 roku i od tego czasu są na najniższym poziomie w historii. Co więcej, według zapowiedzi obecnego Prezesa Narodowego Banku Polskiego, na obecnym poziomie mogą utrzymać się nawet do 2019 roku. Co to oznacza dla kredytobiorców? Utrzymanie dotychczasowych poziomów stóp procentowych oznacza, że raty kredytów nie powinny wzrosnąć.Szybki kontakt

W czym możemy Ci pomóc?

Najczęstszymi przyczynami stresu na świecie są pieniądze. Poczucie materialnego bezpieczeństwa to jedna z podstawowych potrzeb człowieka. 

Istniejemy po to, byś nie musiał się martwić o swoje finanse.

Działając wiele lat na rynku finansowym zauważyliśmy, że usługi prawne i finansowe są ze sobą nierozerwalnie związane. Łącząc je opracowaliśmy najwyższej jakości rozwiązania, które pozwolą Ci na spokojny sen. Przychodząc do nas zawsze zastaniesz miłą i profesjonalną obsługę. Cenimy naszych klientów i wiemy, że nierzadko zgłaszają się do nas z trudnymi sprawami, które wymagają spokojnej rozmowy w miłej atmosferze.
 
Twoja satysfakcja to dla nas kluczowa wartość.

Stawiamy na szczere, partnerskie i długoterminowe relacje. Naszą misją jest dostarczenie Tobie najlepszych rozwiązań, tak by finanse nie były Twoim zmartwieniem. W czym możemy Ci pomóc?


 
czytaj więcej