Aktualności

Jak pozbyć się długów?
Jak pozbyć się długów?
03.02.2017 r.
Każdemu z nas może podwinąć się noga. Utrata pracy czy zdarzenie losowe może spowodować brak możliwości spłaty zaciągniętych zobowiązań. Szukając sposobu na wyjście z długów nie sposób nie zainteresować się upadłością konsumencką. Czym jest owa upadłość?
czytaj więcej
RRSO – z czym to się je?
RRSO – z czym to się je?
12.01.2017 r.
Szukając oferty kredytu spotykamy się z mnóstwem ofert, w których zazwyczaj głównym wyróżnikiem jest oprocentowanie – zazwyczaj „najniższe” i „korzystne”. Nie wszyscy jednak wiedzą, że podawany w ofertach procent nie odzwierciedla rzeczywistych kosztów kredytu. Najważniejsze wskaźnik to RRSO, który zazwyczaj zapisany jest drobnym druczkiem lub też wyświetlony przez ułamek sekundy na telewizyjnej reklamie.  czytaj więcej
Upadłość konsumencka już dostępna!
Upadłość konsumencka już dostępna!
28.12.2016 r.
„Według analizy Centralnego Ośrodka Informacji Gospodarczej, w tym roku ogłoszono 3591 upadłości konsumenckie. To o 70 proc. więcej niż w całym 2015 roku” - pisze "Puls Biznesu".

Wzrost liczby upadłości, wiąże się z obowiązującymi od stycznia 2015 roku przepisami, które znacznie złagodziły warunki ubiegania się o uzyskanie upadłości konsumenckiej.


czytaj więcej
5,5% w skali roku!
5,5% w skali roku!
19.09.2016 r.
Banki wciąż obniżają oprocentowanie lokat. 0,1 czy 0,2 punkta procentowanego mniej to niby niewiele jednak trzeba wziąć pod uwagę jakie wartości są obniżane. Cięcia te dość mocno doskwierają klientom, którzy lokując pieniądze, chcieliby uzyskać satysfakcjonującą stopę zwrotu. 

czytaj więcej
Bezpieczny i gwarantowany!
18.04.2016 r.
Drugi kwartał rozpoczynamy powrotem naszego sztandarowego produktu oszczędnościowego! W czasach gdy oprocentowanie lokat nie zachęca do oszczędzania warto zwrócić uwagę na produkty alternatywne. Sprawdź co możemy Ci zaoferować >>> KLIKNIJ TUTAJ czytaj więcej


Szybki kontakt

W czym możemy Ci pomóc?

Najczęstszymi przyczynami stresu na świecie są pieniądze. Poczucie materialnego bezpieczeństwa to jedna z podstawowych potrzeb człowieka. 

Istniejemy po to, byś nie musiał się martwić o swoje finanse.

Działając wiele lat na rynku finansowym zauważyliśmy, że usługi prawne i finansowe są ze sobą nierozerwalnie związane. Łącząc je opracowaliśmy najwyższej jakości rozwiązania, które pozwolą Ci na spokojny sen. Przychodząc do nas zawsze zastaniesz miłą i profesjonalną obsługę. Cenimy naszych klientów i wiemy, że nierzadko zgłaszają się do nas z trudnymi sprawami, które wymagają spokojnej rozmowy w miłej atmosferze.
 
Twoja satysfakcja to dla nas kluczowa wartość.

Stawiamy na szczere, partnerskie i długoterminowe relacje. Naszą misją jest dostarczenie Tobie najlepszych rozwiązań, tak by finanse nie były Twoim zmartwieniem. W czym możemy Ci pomóc?


 
czytaj więcej