Aktualności

Finansowanie przedsiębiorstwa - co powinieneś wiedzieć?
Finansowanie przedsiębiorstwa - co powinieneś wiedzieć?
17.03.2016 r.
Kapitał obrotowy potrzebny jest każdemu przedsiębiorcy. Zarówno temu rozpoczynającemu swoją przygodę z biznesem jak i "staremu wyjadaczowi" będącemu na rynku wiele lat. Jak można go pozyskać?
czytaj więcej
Sprawdź bezpłatnie swój BIK!
Sprawdź bezpłatnie swój BIK!
16.12.2015 r.
Jeżeli zastanawiasz się nad wzięciem kredytu, warto wcześniej poznać swoją historię kredytową i zapisy w Biurze Informacji Kredytowej. Pozwoli to ocenić szansę na uzyskanie finansowania i złożenie wniosków kredytowych w odpowiednich bankach. Jak sprawdzić naszą historię w BIK i dlaczego warto to zrobić?

czytaj więcej
Sposób na malejące zyski z lokat, czyli obligacje korporacyjne
Sposób na malejące zyski z lokat, czyli obligacje korporacyjne
21.10.2015 r.
W czasach, gdy zyski z lokat bankowych ciągle maleją, a firmy gwarantujące wysokie zyski nie są już dla nas wiarygodne, inwestorzy coraz bardziej przekonują się do papierów dłużnych.  Prym wśród nich wiodą obligacje korporacyjne. czytaj więcej
Zdolność kredytowa, czyli jak tworzy się historia?
Zdolność kredytowa, czyli jak tworzy się historia?
09.10.2015 r.
Kto z nas nie uwiecznia ważnych momentów swojego życia na zdjęciach?
Chyba każdy, bo lubimy wracać do miłych i przyjemnych momentów, które tworzą historie naszego życia. Z finansami jest tak samo. Czy chcemy czy nie, przy każdym złożonym wniosku kredytowym, zaczyna tworzyć się nasza historia i warto od początku postarać się, aby budować wiarygodny wizerunek nas jako kredytobiorców, bo przecież do dobrej historii wraca się lepiej. czytaj więcej


Szybki kontakt

W czym możemy Ci pomóc?

Najczęstszymi przyczynami stresu na świecie są pieniądze. Poczucie materialnego bezpieczeństwa to jedna z podstawowych potrzeb człowieka. 

Istniejemy po to, byś nie musiał się martwić o swoje finanse.

Działając wiele lat na rynku finansowym zauważyliśmy, że usługi prawne i finansowe są ze sobą nierozerwalnie związane. Łącząc je opracowaliśmy najwyższej jakości rozwiązania, które pozwolą Ci na spokojny sen. Przychodząc do nas zawsze zastaniesz miłą i profesjonalną obsługę. Cenimy naszych klientów i wiemy, że nierzadko zgłaszają się do nas z trudnymi sprawami, które wymagają spokojnej rozmowy w miłej atmosferze.
 
Twoja satysfakcja to dla nas kluczowa wartość.

Stawiamy na szczere, partnerskie i długoterminowe relacje. Naszą misją jest dostarczenie Tobie najlepszych rozwiązań, tak by finanse nie były Twoim zmartwieniem. W czym możemy Ci pomóc?


 
czytaj więcej