Aktualności

Obligacje - sposób na pewny zysk
Obligacje - sposób na pewny zysk
01.10.2015 r.
W czasach, gdy zysk z lokat bankowych po obliczeniu wszelkich opłat jest ledwo zauważalne, inwestycja w fundusze jest długoterminowa i ryzykowana, warto bliżej przyjrzeć się obligacjom. Czym są i dlaczego tak często porównywane są do lokat bankowych? czytaj więcej
Zmiana siedziby!
03.09.2015 r.
Informujemy, że w związku z dynamicznym rozwojem z dniem 01.09.2015 zmianie uległa siedziba firmy. Nowy adres to Gliwice, ul. Nowy Świat 14F.

Zapraszamy!  czytaj więcej
Co zamiast lokaty, czyli alternatywne sposoby inwestowania.
17.07.2015 r.
Gdy oprocentowanie lokat spada, bankowcy nęcą nas perspektywą wyższych zysków z inwestycji w fundusze. Które z ich pomysłów są warte rozważenia? A może warto się przyjrzeć również innym sposobom lokowania oszczędności? czytaj więcej
Usługi prawne również we franczyzie
Usługi prawne również we franczyzie
31.07.2014 r.
Rozwinęliśmy proces sprzedaży usług prawnych i księgowych. Dzięki temu rozwiązaniu mamy kompleksową ofertę dla klientów indywidualnych i biznesowych, która oprócz usług finansowych dodaje bardzo wysokiej klasy usługi prawne i księgowe – mówi w rozmowie z nami Piotr Bijański, prezes zarządu Kancelarii Kredytowych.
czytaj więcej
Jak wybrać biuro rachunkowe?
Jak wybrać biuro rachunkowe?
30.06.2014 r.
Wielu przedsiębiorców nie ma czasu na to by odnaleźć się w mnogości przepisów i złożoności zagadnień podatkowych. W związku z tym często decydują się na zlecenie prowadzenie księgowości biurom rachunkowym. Jak więc wybrać dobre biuro rachunkowe i co wziąć pod uwagę przy takim wyborze? czytaj więcej


Szybki kontakt

W czym możemy Ci pomóc?

Najczęstszymi przyczynami stresu na świecie są pieniądze. Poczucie materialnego bezpieczeństwa to jedna z podstawowych potrzeb człowieka. 

Istniejemy po to, byś nie musiał się martwić o swoje finanse.

Działając wiele lat na rynku finansowym zauważyliśmy, że usługi prawne i finansowe są ze sobą nierozerwalnie związane. Łącząc je opracowaliśmy najwyższej jakości rozwiązania, które pozwolą Ci na spokojny sen. Przychodząc do nas zawsze zastaniesz miłą i profesjonalną obsługę. Cenimy naszych klientów i wiemy, że nierzadko zgłaszają się do nas z trudnymi sprawami, które wymagają spokojnej rozmowy w miłej atmosferze.
 
Twoja satysfakcja to dla nas kluczowa wartość.

Stawiamy na szczere, partnerskie i długoterminowe relacje. Naszą misją jest dostarczenie Tobie najlepszych rozwiązań, tak by finanse nie były Twoim zmartwieniem. W czym możemy Ci pomóc?


 
czytaj więcej