Aktualności

Upadłość Pana Mariana
14.03.2018r.
Po wydaniu przez Sąd postanowienia o ogłoszeniu upadłości dla Pana Mariana rozpoczyna się proces, wskutek którego pozbędzie się wszystkich długów.

Na rozprawie Sąd wyznaczył syndyka masy upadłości, który przeprowadzi likwidację jego majątku. Od tej chwili to syndyk będzie się kontakował z wierzycielami. On również zbada możliwości zarobkowe pana Mariana oraz, w zależności od jego wyniku, skontakuje się z sędzią komisarzem, który ustali plan spłaty pozostałych zobowiązań. Plan spłaty jest zależny od dochodów i może być wyznaczony maksymalnie na 36 miesięcy. 

Kiedy zatem klient będzie wolny od długów? 

Opcja 1: w przypadku gdy plan spłaty nie zostanie ustalony, wówczas zobowiązania zostaną umorzone juz z chwilą uprawomocnienia sie postanowiaenia w przedmiocie ogłoszenia upadłości 

Opcja 2: Jeżeli syndyk wraz z sędzią komisarzem ustalą plan spłaty to całkowite oddłużenie następuje po jego wykonaniu. 

Niezależnie od tego czy plan spłaty będzie ustalony czy nie, ostatecznym wynikiem ogłoszenia upadłości jest pozbycie się wszystkich długów. Od tej chwili Pan Marian będzie spał spokojnie. 

Szybki kontakt

W czym możemy Ci pomóc?

Najczęstszymi przyczynami stresu na świecie są pieniądze. Poczucie materialnego bezpieczeństwa to jedna z podstawowych potrzeb człowieka. 

Istniejemy po to, byś nie musiał się martwić o swoje finanse.

Działając wiele lat na rynku finansowym zauważyliśmy, że usługi prawne i finansowe są ze sobą nierozerwalnie związane. Łącząc je opracowaliśmy najwyższej jakości rozwiązania, które pozwolą Ci na spokojny sen. Przychodząc do nas zawsze zastaniesz miłą i profesjonalną obsługę. Cenimy naszych klientów i wiemy, że nierzadko zgłaszają się do nas z trudnymi sprawami, które wymagają spokojnej rozmowy w miłej atmosferze.
 
Twoja satysfakcja to dla nas kluczowa wartość.

Stawiamy na szczere, partnerskie i długoterminowe relacje. Naszą misją jest dostarczenie Tobie najlepszych rozwiązań, tak by finanse nie były Twoim zmartwieniem. W czym możemy Ci pomóc?


 
czytaj więcej