Aktualności

Upadłość - ważna informacja!
Upadłość - ważna informacja!
17.04.2018r.
Decydując się na wnioskowanie o upadłośc konsumencką nalezy pamiętać, że złożony w sądzie wniosek wniosek powinien być napisany w sposób rzetelny a przesłanki do ogłoszenia upadłości były właściwe i poparte wiarygodnymi dowodami.

Jest to niezmiernie ważne gdyż w momencie gdy sąd odrzuci wniosek zamyka to drogę do ogłoszenia upadłości konsumenckiej na co najmniej 10 lat. 

Nasi specjaliści mogą się do tej pory możemy pochwalić się 100% skutecznością w zakresie upadłości naszych klientów. Wszystkie złożone wnioski zakończyły się ich sukcesem czyli całkowitym oddłużeniem.

Jest bardzo ważne by dobrze wybrać osobę sporządzającą wniosek. Często nie zastanawiamy się nad tym i wybieramy osobę pierwszą z brzegu lub tą oferującą najtańszą usługę. Wiele osób korzystając z niewłaściwych doradców, których usługi złudnie wydają się tańsze, zamyka sobie drogę do oddłużenia gdyż w konsekwencji wniosek jest sporządzony nierzetelnie a w rezultacie upadłośc nie zostaje ogłoszona.

Jesteś zadłużony? potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami. Napisz lub zadzwoń 505 803 003.Szybki kontakt

W czym możemy Ci pomóc?

Najczęstszymi przyczynami stresu na świecie są pieniądze. Poczucie materialnego bezpieczeństwa to jedna z podstawowych potrzeb człowieka. 

Istniejemy po to, byś nie musiał się martwić o swoje finanse.

Działając wiele lat na rynku finansowym zauważyliśmy, że usługi prawne i finansowe są ze sobą nierozerwalnie związane. Łącząc je opracowaliśmy najwyższej jakości rozwiązania, które pozwolą Ci na spokojny sen. Przychodząc do nas zawsze zastaniesz miłą i profesjonalną obsługę. Cenimy naszych klientów i wiemy, że nierzadko zgłaszają się do nas z trudnymi sprawami, które wymagają spokojnej rozmowy w miłej atmosferze.
 
Twoja satysfakcja to dla nas kluczowa wartość.

Stawiamy na szczere, partnerskie i długoterminowe relacje. Naszą misją jest dostarczenie Tobie najlepszych rozwiązań, tak by finanse nie były Twoim zmartwieniem. W czym możemy Ci pomóc?


 
czytaj więcej