Kredyt dla firmy

Kredyt dla firmy
Przyspiesz rozwój swojej firmy i zdobądź środki na inwestycje

Czujesz, że Twoja firma mogłaby szybciej się rozwijać, gdyby tylko uzyskała na to dodatkowe pieniądze? A może szukasz sposobu na dotrzymanie terminów płatności, ponieważ akurat w tej chwili brakuje Ci środków na pokrycie zobowiązań?  Zamiast ograniczać działalność i szukać inwestora, skorzystaj z pewniejszego i łatwiejszego rozwiązania: kredytu bankowego dla firm. W naszej ofercie ta kategoria produktów finansowych ma mocną reprezentację: wybraliśmy najlepsze z najlepszych.

Szczegóły produktu:

W Kancelariach Kredytowych współpracujemy z ekspertami, którzy doskonale znają sytuację polskich firm i wiedzą, z jakimi problemami zmagasz się jako przedsiębiorca. Dzięki połączeniu wiedzy z zakresu finansów, księgowości, makroekonomii i zarządzania, biorą pod uwagę nie tylko Twoje oczekiwania finansowe, ale także plany inwestycyjne.

Naszym zadaniem jest wyszukanie kredytu, który pozwoli Ci zrealizować założony cel. Jako Kancelarie Kredytowe mamy dostęp do specjalnych ofert, nieosiągalnych na rynku. Możemy pomóc Ci uzyskać kredyt, nawet jeśli Twoja firma nie wykazuje dochodów. Zapewniamy profesjonalne wsparcie również projektom, które dopiero debiutują na rynku.

Jeśli decydujesz się skorzystać z kredytu, jego spłata staje się częścią Twoich rozliczeń księgowych. Tu również możesz zwrócić się po pomoc naszych specjalistów, którzy doradzą, jak zaksięgować kredyt, by skorzystać z dozwolonych prawem ulg i odliczeń (np. kosztów leasingu).


Jak wybrać właściwy kredyt? Zapytaj Doradcy

Pomożemy Ci wybrać kredyt, który wesprze rozwój Twojej firmy albo zapewni jej stabilną sytuację finansową i niezależność. Szukamy dla Ciebie najkorzystniejszych warunków: niskiego oprocentowania, wygodnej formy spłaty, a także dodatkowych ofert (np. ubezpieczenia).

Nasz Doradca porównuje dla Ciebie oferty największych banków, a następnie wybiera z nich 2 – 3 najbardziej atrakcyjne kredyty. Jednocześnie możesz sprawdzić swoją zdolność kredytową w wielu instytucjach i przekonać się, w którym z nich uzyskasz najwyższą sumę kredytu. Na Twoje życzenie przedstawimy różne symulacje spłaty kredytu – dzięki temu łatwiej dopasujesz warunki spłaty do firmowych rozliczeń.

A gdy już wybierzesz...

Nasz Doradca przedstawi Ci listę dokumentów, potrzebnych do wniosku kredytowego, a po ich otrzymaniu wypełni wniosek. Decyzję kredytową otrzymasz w ciągu kilku dni: powiadomimy Cię natychmiast, gdy będzie gotowa.Doradca Kancelarii Kredytowych podpowiada:  Dzięki kredytowi dla firm możesz sfinansować zarówno zakupy (np. zakup pojazdu, wykorzystywanego w prowadzonej działalności), jak i inwestycje (np. rozwój parku maszynowego albo modernizację firmowej infrastruktury). Przedsiębiorstwa handlowe mogą skorzystać z kredytów kupieckich, przeznaczonych na zakup towarów na sprzedaż.
W naszej ofercie dla przedsiębiorstw znajdziesz także kredyty hipoteczne oraz obrotowe (przeznaczone do finansowania bieżącej działalności i ułatwiające dotrzymanie terminów płatności w rozrachunkach z kontrahentami).


 

Szybki kontakt