Kredyt gotówkowy

Kredyt gotówkowy
Najlepszy sposób na sfinansowanie Twoich wydatków

Jeśli potrzebujesz pieniędzy na nagłe albo wcześniej zaplanowane wydatki, skorzystaj z kredytu gotówkowego. Pomożemy wybrać najlepszy dla Ciebie kredyt z oferty kilkudziesięciu największych banków. Spłatę dopasujemy do Twoich możliwości finansowych, dzieląc ją na wybraną liczbę rat.Szczegóły produktu:
Pomożemy Ci uzyskać wybrany kredyt, ale najpierw sprawdzimy, który będzie dla Ciebie najlepszy. Kredyt gotówkowy możesz przeznaczyć na dowolny cel:, ale warunki przyznawania środków mogą znacznie się od siebie różnić, w zależności od konkretnego banku.

Przykład? W ofercie instytucji finansowych znajdują się np. preferencyjne kredyty dla osób wykonujących określony zawód – jeśli się na niej znajdujesz, zyskujesz prawo do korzystniejszych warunków kredytu. Możemy dopasować także właściwy kredyt dla osób, które uzyskują swoje dochody nie z umowy o pracę albo emerytury, ale np. z pracy w wolnym zawodzie. Zawsze znajdziemy propozycję, która pozwoli Ci zrealizować ważne plany.

Bardzo ważna jest tu także możliwość szybkiego sprawdzenia Twojej zdolności kredytowej w wielu bankach. Co to oznacza dla Ciebie? Od Twojej zdolności kredytowej zależy jaką sumę możesz uzyskać.


Jak wybrać właściwy kredyt?

Pomoc w wyborze właściwej opcji to zadanie dla nas. Gdy zgłosisz się do naszego biura i przedstawisz, czego potrzebujesz, Doradca wybierze i porówna najkorzystniejsze dla Ciebie opcje. Właśnie na tym etapie analizujemy, czy bardziej opłacalny jest dla Ciebie kredyt na dowolny cel, czy kredyt celowy. Im większa jest suma, o jaką wnioskujesz, tym większe znaczenie zyskują nawet drobne różnice w ofercie banków.

Nasi Doradcy dysponują ofertami kredytów największych i najbardziej wiarygodnych banków, funkcjonujących na polskim rynku. Dzięki temu możemy przygotować dla Ciebie komputerową symulację warunków kredytu (oprocentowanie, koszty, odsetki) oraz warunków spłaty w kilku bankach jednocześnie.

W Kancelariach Kredytowych działamy niezależnie od firm, których produkty oferujemy. Z naszego punktu widzenia liczy się tylko to, która oferta najlepiej odpowiada Twoim oczekiwaniom.


Symulacja kredytu na kwotę 20 000zł na okres 48 miesięcy

Kwota netto (do wypłaty) 20 000zł
Okres kredytowania 48 miesięcy
Prowizja: 1%                       
Oprocentowanie: 10,99%
RRSO: 14,49%
Ubezpieczenie od utraty pracy i NNW: 3,99
Wysokość raty: 542,97

Powyższa symulacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnychA gdy już wybierzesz...

Wybrany kredyt możesz uzyskać bezpośrednio u naszego Doradcy. Powie Ci on, jakie dokumenty będą potrzebne do wniosku (ich rodzaj zależy przede wszystkim od formy Twoich dochodów, takich jak: umowa o pracę, renta lub emerytura, własna działalność itp.). W naszym oddziale możesz sprawdzić także swoją zdolność kredytową, czyli maksymalną sumę, jaką możesz uzyskać przy swoich dochodach.

 


Doradca Kancelarii Kredytowych podpowiada:

Kredyt gotówkowy to naprawdę prosty sposób na uzyskanie dodatkowej sumy bez poważnego obciążania Twoich finansów, ale przy wyborze konkretnego rozwiązania warto zaufać ekspertom. Oprocentowanie, które widzisz w reklamach kredytów, bywa liczone w różny sposób – jedyną wiarygodną metodą porównania różnych ofert kredytowych jest zestawienie faktycznych kosztów kredytu (w tym: rzeczywistej stopy oprocentowania, ubezpieczeń oraz kosztów manipulacyjnych). Nasi Doradcy przedstawią Ci realne koszty każdego z polecanych kredytów, dzięki czemu zawsze uzyskasz wiarygodną informację o tym, ile pieniędzy faktycznie uzyskasz i jaką sumę będziesz spłacać.
  

Szybki kontakt