Kredyt hipoteczny

Kredyt hipoteczny
Kredyt hipoteczny – ponieważ lepiej mieszkać na swoim!

Kupno mieszkania to z jednej strony satysfakcja z własnego „M”, z drugiej – niezwykle opłacalna inwestycja. Zawsze zapewniamy Ci kompetentne wsparcie w staraniach o kredyt mieszkaniowy. Nasza pomoc przydaje się zwłaszcza teraz - wymagania dotyczące kredytobiorców zostały zaostrzone, ale dzięki dostępowi do szerokiej oferty kredytów skuteczniej szukamy kredytu dla Ciebie.


Szczegóły produktu:

Jeśli podjąłeś decyzję o zakupie mieszkania – nie zwlekaj. W naszym biurze nawet dziś możesz sprawdzić, jaka jest Twoja zdolność kredytowa i który bank oferuje kredyt na najkorzystniejszych dla Ciebie warunkach. Wiedząc, jakie masz możliwości, o wiele łatwiej przejdziesz od planów do realizacji.

Z naszą pomocą możesz złożyć wniosek o kredyt w największych i najbardziej wiarygodnych polskich bankach. Pomagamy Ci uzyskać pieniądze na zakup nieruchomości (najczęściej domu lub mieszkania) zarówno na rynku pierwotnym – od dewelopera -  jak i wtórnym – czyli od właściciela mieszkania. Jeśli natomiast planujesz budowę domu, wyszukamy odpowiednie finansowanie dla Twojej inwestycji.

W Kancelariach Kredytowych możesz uzyskać kredyt na szczególnie korzystnych warunkach, niedostępnych dla zwykłych Klientów banków. Dzieje się tak dlatego, że (jako sieć Kancelarii) mamy mocną pozycję w rozmowach z instytucjami finansowymi i łatwiej jest nam wynegocjować  dla naszych Klientów szczególne przywileje (takie jak niższe oprocentowanie), a także pomóc im uzyskać dodatkowe środki np. na remont lub przebudowę nieruchomości.

W ramach obsługi posprzedażowej przez cały czas monitorujemy rynek kredytów hipotecznych. Jeśli znajdziemy korzystniejszą ofertę, zaproponujemy Ci zmianę kredytu i ułatwimy wszelkie formalności z tym związane.

Jak wybrać właściwy kredyt? Zapytaj Doradcy

Nasz doradca bardzo uważnie analizuje Twoją sytuację jako kredytobiorcy, zanim przedstawi konkretne propozycje. Naszym celem jest dobranie takiej oferty kredytu, która pozwoli Ci na zakup wybranej nieruchomości na możliwie jak najkorzystniejszych warunkach (pod względem sposobu spłaty i oprocentowania, ale także dostępnych ubezpieczeń). Kierujemy się przy tym zarówno Twoim komfortem, jaki bezpieczeństwem finansowym.

A gdy już wybierzesz...

Procedura uzyskania kredytu hipotecznego – zwłaszcza na zakup nieruchomości – może wymagać przedstawienia dodatkowych dokumentów. Nasz doradca udzieli Ci dokładnej instrukcji, co musisz dołączyć do wniosku. Dzięki współpracy z prawnikami zapewniamy Ci także niezbędną pomoc w pozyskaniu dofinansowania lub premii.Doradca Kancelarii Kredytowych podpowiada: Twoja nieruchomość może również dla Ciebie zarabiać. Możesz otrzymać kredyt pod nieruchomość którą już posiadasz (tzw. pożyczka hipoteczna) a pieniądze zainwestować. Jest to jedna z tańszych form pozyskania kapitału, dlatego warto ją rozważyć planując nowe zakupy czy inwestycje. Nasz doradca podpowie jak spowodować aby środki z kredytu zarabiały więcej niż jego oprocentowanie.


 

Szybki kontakt