Kredyt konsolidacyjny

Kredyt konsolidacyjny
Masz kilka kredytów? Skonsoliduj je i zamień na jedną, wspólną ratę

Jeśli masz już kilka kredytów wiesz doskonale, że spłata wielu rat w ciągu miesiąca jest niewygodna. Systematyczne opłaty obciążają przy tym Twoje domowe finanse. Najlepszym wyjściem dla osób takich, jak Ty, jest kredyt konsolidacyjny, dzięki któremu kilka różnych rat zamieniasz na jedną, a do tego niższą. Dzięki temu spłata kredytu może być znacznie łatwiejsza.


Szczegóły produktu:
Masz kilka różnych kredytów i chcesz sprawić, by ich spłata była dla Ciebie wygodniejsza? Nasz Doradca zaproponuje Ci konsolidację, czyli połączenie całego Twojego zadłużenia. Wybierając kredyt dla Ciebie będzie miał na uwadze także wygodniejsze warunki spłaty.

Jak wybrać właściwy kredyt? Zapytaj Doradcy

Oferta kredytów konsolidacyjnych jest bardzo szeroka, dlatego pomoc naszego Doradcy okazuje się najkorzystniejszym, a czasem wręcz niezbędnym rozwiązaniem. W ofercie Kancelarii Kredytowych znajdują się wyłącznie oferty przygotowane przez duże i wiarygodne banki. Dzięki temu – niezależnie od tego, na który produkt się zdecydujesz – zawsze masz pewność, że jest on dla Ciebie bezpieczny. Nasze zadanie polega na tym, by z podobnych ofert wybrać tę, która będzie najbliższa Twoim aktualnym potrzebom i planom finansowym.

Zobacz, jak wygląda konsolidacja w praktyce. Poniżej znajdziesz tabelę, w której ukazujemy przykładową wysokość rat przed konsolidacją, a także warunki spłaty po skonsolidowaniu kredytów. Zobacz, w jaki sposób kilka osobnych kredytów zamieniamy w jeden – ze wspólną ratą:


  1 kredyt:  7 000zł     rata 540zł
  2 kredyt:  21 000zł   rata 900zł
  3 kredyt:  45 000zł   rata 1450zł

  RAZEM      73 000zł   rata 2890zł

 
  Konsolidacja + gotówka na cel dowolny:
  
  Łącznie 80 000zł rata 1630zł
 
  Różnica: 1260zł oszczędności miesięcznie!*
 
        * Przykład ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego 


A gdy już wybierzesz...
Nasz Doradca sprawdzi Twoją zdolność kredytową we wszystkich najpopularniejszych instytucjach finansowych oferujących konsolidację i wskaże konkretne kredyty - najbliższe Twoim oczekiwaniom. Zawsze bierzemy pod uwagę wszystkie oferty, które spełniają Twoje potrzeby, a Ty zyskujesz dzięki temu większy wybór i poczucie, że podejmujesz decyzję na podstawie konkretnych i rzetelnych informacji.

Podczas wizyty w naszym biurze dowiesz się od razu, jakie dokumenty musisz przygotować, by uzyskać kredyt. Wniosek kredytowy wypełni dla Ciebie Doradca w oparciu o przedstawione dokumenty.Doradca Kancelarii Kredytowych podpowiada:  Pomyśl o konsolidacji także wtedy, gdy z jakichkolwiek powodów chcesz przenieść swoje zadłużenie do innego banku. W takim przypadku konsolidacja sprawia, że zmieniasz instytucję, która obsługuje Twoje dotychczasowe kredyty na bank, któremu bardziej ufasz lub którego ofertę uważasz za korzystniejszą.
 


 

Szybki kontakt