Pożyczki pozabankowe

Pożyczki pozabankowe
Pożyczka pozabankowa? Już w ofercie Kancelarii Kredytowych!

Wykazujesz dochód, jednak Twoja historia kredytowa nie jest najlepsza? Potrzebujesz gotówki na podreperowanie domowego budżetu lub spłatę zobowiązań bankowych? Wychodząc naprzeciw zachodzącym na rynku zmianom i rosnącemu zapotrzebowaniu klientów na alternatywne dla banków formy pożyczek, wprowadziliśmy do oferty nowoczesne produkty pozabankowe.


Szczegóły produktu:

Produkty pozabankowe to gotówka na dowolny cel do 15 000zł z okresem spłaty nawet do 48 miesięcy! Oferujemy produkty jedno- i wieloratalne.  Ponadto w ofercie posiadamy produkty na zakup samochodu, na którego sfinansowanie możesz otrzymać nawet 100 000zł oraz pożyczki pod zastaw nieruchomości do 4 000 000zł!


Wyróżniki oferty:

• akceptacja opóźnień i złej historii kredytowej w BIKU,
• akceptacja zajęć komorniczych
• bardzo szybka weryfikacja wniosku
• minimum formalności
• do 1000zł produkty na oświadczenie!


Nasze produkty to w większości przypadków uproszczona procedura, w której do uzyskania pożyczki będziesz potrzebował jedynie dowodu osobistego i potwierdzenia uzyskiwanego dochodu.Jak wybrać właściwy produkt? Zapytaj Doradcy

Chcąc dostarczać naszym klientom zawsze najlepsze produkty a jednocześnie chcą pozostać niezależni, wybraliśmy najkorzystniejsze obecnie oferty na rynku. Nasi Doradcy tak jak w przypadku pozostałych produktów przeanalizują Twoją sytuację finansową i dobiorą najkorzystniejsze rozwiązanie.


Skontaktuj się z Doradcą
Szybki kontakt