Produkt z gwarancją zysku

Produkt z gwarancją zysku

Mając zdeponowane pieniądze na lokacie bankowej na pewno przeszło Ci przez myśl:"czy ja na tym w ogóle coś zarobię?" Szczególnie jest to aktualne w obecnych warunkach rynkowych, gdy stopy procentowe są na bardzo niskim poziomie, co mocno odbija się na oprocentowaniu lokat. Instytucje finasowe zachęcają nas zyskiem od 2 do 4% w skali roku ale oferowane lokaty są zazwyczaj krótki okres czasu (np 3 msc)

Jeżeli taki zysk jest dla Ciebie niewystarczający i chcesz poznać inną możliwość pewnego zysku sprawdź nasze produkty!

Skontaktuj się z nami i dowiedź się co możemy Ci zaoferować! Zadzwoń pod numer 505 803 003 i uzyskaj więcej szczegółów. 

  • Pewny zysk 
     
  • Gwarantowany kapitał
     
  • Brak dodatkowych warunków i kosztów
A co sądzą osoby, które już skorzystały?


"Zawsze lubię sprawdzić co kupuję i nieważne czy jest to batonik w sklepie czy telewizor. Tą samą zasadę stosuję w przypadku produktów finansowych. Tutaj wszystko jest jasne. Zadzwoniłem do Pana Piotra, który wytłumaczył mi mechanizm działania produktu i skorzystałem. Na pewno dużym atutem jest brak dodatkowych opłat, chociaż "podatku belki" niestety nie omieniemy"
Mateusz Bąk / Gliwice
 

"W czasach kiedy tak na prawdę jest problem z inwestycjami, które mają satysfakcjonujący poziom zwrotu jest to bardzo dobra opcja. Jestem zadowolona. Bardzo fajne jest to, że doradca dojechał na spotkanie do mnie do domu, ponieważ nie mogłam wyjśc ze względu na chorobę dziecka"
Alicja Nowakowska / Knurów Niniejsza propozycji nie stanowi oferty w rozumienie art 66 kC. Ma ona charakter wyłącznie informacyjny.

Szybki kontakt